A Num´Axes Canicom 800 modern elektronikus kiképzőnyakörv. Nagyon ügyes kiképzőnyakörv a nem túl igényes kutyák részére, melynek hatótávolsága 800 méter. Alkalmas a kis-, közepes- és a nagyobb kutyafajták képzésére. Az alábbi funkciókkal rendelkezik: hangjelzés, elektrosztatikus impulzus, booster. További vevő megvásárlásával a Num Axes Canicom 800 nyakörv bővíthető 2 kutya képzésére egyszerre. Az adókészülék úgynevezett BOOSTER gombbal lett ellátva, melynek köszönhetően gyors és intenzívebb impulzus bocsátható ki. Az impulzus ereje beállítható a kívánt szintre (a képzéshez használt szintnél magasabb szintre). A "vészhelyzeti" booster gomb használata olyan esetekben ajánlott, amikor például a kutyát gyorsan és erőteljesen le kell állítani, és az alkalmazott képzési impulzusszint nem elegendő.
Hatótávolság
A Num Axes Canicom 800 kiképzőnyakörv hatótávolsága 800 m. Kiválóan alkalmas alap és professzionális kutyaképzéshez. Ideális választás városban vagy erdőben való képzéshez, ahol a körülmények nem a legkedvezőbbek és ahol csökkenhet a hatótávolság.
A működés (korrekció) típusa
A Num Axes Canicom 800 korrekcióként hangjelzéssel, és elektrosztatikus impulzussal használható, melyek 15 szinten állíthatók. Egyszerűen beállíthatja a nyakörvet és testre szabhatja a kutyájának. Az impulzus szintje bármikor növelhető vagy csökkenthető az adón elhelyezett gombok segítségével.
Energiaellátás
Az adókészülék 3V elemre működik, típus CR2. Az energiaszint az LCD kijelzőn figyelemmel kísérhető. A vevőkészülék szintén 3V elemre működik, melynek típusa CR2 (a vevőkészülék energiaszintjét a vevőn elhelyezett LED dióda mutatja).
Vízállóság
A Num Axes Canicom 800 vízálló vevőkészülékkel lett ellátva (védettségi fokozat IPX7). Az adókészüléknek nem jelent gondot az eső, sár vagy hó sem, azonban víz alá nem meríthető. Ideális választás alap kutyaképzéshez.
A vezérelhető kutyák száma
További vevő megvásárlásával a Num Axes Canicom 800 nyakörv bővíthető 2 kutya képzésére egyszerre. Az adó segítségével könnyedén válthat a kutyák között.
Kijelző
A Num Axes Canicom 800 minőségi, megvilágított LCD kijelzővel rendelkezik. A kutya nappal és egyaránt sötétben is képezhető. A kijelző minden fontos információt tartalmaz - korrekció típusa, impulzusok ereje és az akkumulátor aktuális szintje.
A nyakörv hossza
A Num Axes Canicom 800 nagyon szilárd és minőségi műanyagból készült. A kutyának nem jelent problémát a nyakörv használata. Hossza 20 és 50 cm között állítható.
Súly és méretek
Az adó szélessége 5,5 cm, magassága 10,8 cm, mélysége 2,4 cm és a súlya 85 gramm. A vevő szélessége 4,3 cm, magassága 6,8 cm, mélysége 3,8 cm és a súlya 75 gramm.
Egy adott kutya alkalmasságának meghatározása mindig nagyon összetett, mert minden kutya más. Mindenekelőtt a kutya temperamentumától és érzékenységétől függ. Tapasztalataink alapján ezt a modellt ezeknek a kutyafajtáknak javasoljuk.
Vevőkészülék tápegysége | 3V CR2 |
Adókészülék súlya | 85 g |
Akkumulátor élettartama (Adókészülék) | 1 - 2 hónap |
Akkumulátor élettartama (vevőkészülék) | 1 - 2 hónap |
Kijelző | LCD megvilágított |
Vízállóság | vízhatlan |
Funkció - korrekció | impulzus + hangjelzés + booster |
Tápellátás | elemre |
Frekvenció | 869 MHz |
Vevőkészülék súlya | 75 g |
Adókészülék tápegysége | 3V CR2 |
Adókészülék méretei (sz/ma/mé) | 10,8 x 5,5 x 2,4 cm |
Vevőkészülék méretei (sz/ma/mé) | 3,8 x 6,8 x 4,3 cm |
Nyakörv hossza | 20 - 65 cm |
Ugatásgátló üzemmód | nem |
Hengjelzés ereje | 1 |
Impulzus ereje | 15 |
Hatótávolság | 800 m |
Kutyák száma | 1 - 2 kutya |
Rendeléskor, termékeink 30 napos kölcsönzési lehetőséget kínáljuk. A vásárlást követően, ha nem lesz elégedett a termékkel, indoklás nélkül és költségmentesen visszaküldheti. Természetesen visszaküldjük a termék vételárát. A nyakörvet kicsomagolhatja és használhatja, azonban a termék nem sérülhet meg...
A törvény értelmében 2 éves garanciát biztosítunk minden termékre. Egyes termékeink esetében a garanciát 3 évre terjesztettük ki. Meghibásodás esetén azonnal megjavítjuk a terméket, vagy újra cseréljük. A konkurens üzletekkel szemben mi standard feletti reklamáció ügyintézést biztosítunk Ügyfeleinknek.
Amennyiben az árucikk raktárkészleten van (a raktárkészlet minden termék mellett fel van tüntetve) és 14:00 óráig elküldi megrendelését, a csomagot még aznap átadjuk a futárszolgálatnak. Az esetek többségében a megrendeléseket a rendeléstől számított 2-3 munkanapon belül kézbesítjük. A kiszállítás ideje mindenekelőtt a kiválasztott fizetési és szállítási módtól függ.
Többféle szállítási lehetőség közül választhat. A GLS futárszolgálat, DPD futárszolgálat, valamint a Csomagküldő.hu szolgáltatásait veheti igénybe. A kiválasztott és ennek megfelelően megjelölt termékeink kiszállítása ingyenes. Megrendelését utánvétes készpénzfizetéssel, banki átutalással vagy bankkártyás online fizetéssel egyenlítheti ki.
![]() |
Adókészülék Canicom 800 | 49 195 Ft |
![]() |
Energizer elem CR2 3V, 1db | 2 180 Ft |
![]() |
Műanyag nyakörv Num´Axes 2,5 x 65/85 cm | 5 625 Ft |
![]() |
Nyakörv és vevőkészülék Canicom | 36 510 Ft |